350WXA3.3MEFCTA8X9
RubyconRubycon
350WXA3.3MEFCTA8X9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 350WXA3.3MEFCTA8X9
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: 1.350WXA3.3MEFCTA8X9.pdf2.350WXA3.3MEFCTA8X9.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 350WXA3.3MEFCTA8X9
Part Number 350WXA3.3MEFCTA8X9 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 452326 pcs Arkusz danych 1.350WXA3.3MEFCTA8X9.pdf2.350WXA3.3MEFCTA8X9.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria WXA Ripple Current @ Low Frequency 37mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 55.5mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 3.3µF