25YXF3300MEFCGC16X31.5
RubyconRubycon
25YXF3300MEFCGC16X31.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25YXF3300MEFCGC16X31.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25YXF3300MEFCGC16X31.5.pdf2.25YXF3300MEFCGC16X31.5.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25YXF3300MEFCGC16X31.5
Part Number 25YXF3300MEFCGC16X31.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 93802 pcs Arkusz danych 1.25YXF3300MEFCGC16X31.5.pdf2.25YXF3300MEFCGC16X31.5.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria YXF Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 29 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose