25YXF220MEFCTA8X11.5
RubyconRubycon
25YXF220MEFCTA8X11.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25YXF220MEFCTA8X11.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25YXF220MEFCTA8X11.5.pdf2.25YXF220MEFCTA8X11.5.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25YXF220MEFCTA8X11.5
Part Number 25YXF220MEFCTA8X11.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 575236 pcs Arkusz danych 1.25YXF220MEFCTA8X11.5.pdf2.25YXF220MEFCTA8X11.5.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria YXF Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 250 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose