250YXA33MEFC12.5X20
RubyconRubycon
250YXA33MEFC12.5X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 250YXA33MEFC12.5X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.250YXA33MEFC12.5X20.pdf2.250YXA33MEFC12.5X20.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 250YXA33MEFC12.5X20
Part Number 250YXA33MEFC12.5X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5955 pcs Arkusz danych 1.250YXA33MEFC12.5X20.pdf2.250YXA33MEFC12.5X20.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria YXA Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose