250YXA33M12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 250YXA33M12.5X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.250YXA33M12.5X25.pdf2.250YXA33M12.5X25.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 250YXA33M12.5X25
Part Number 250YXA33M12.5X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5789 pcs Arkusz danych 1.250YXA33M12.5X25.pdf2.250YXA33M12.5X25.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria YXA Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 33µF