16ZT820MT810X23
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16ZT820MT810X23
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16ZT820MT810X23.pdf2.16ZT820MT810X23.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16ZT820MT810X23
Part Number 16ZT820MT810X23 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 161752 pcs Arkusz danych 1.16ZT820MT810X23.pdf2.16ZT820MT810X23.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria ZT Ripple Current @ Low Frequency 810mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 29 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 820µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
Pojemność 820µF Aplikacje General Purpose