16ZT1500M12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16ZT1500M12.5X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.16ZT1500M12.5X25.pdf2.16ZT1500M12.5X25.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16ZT1500M12.5X25
Part Number 16ZT1500M12.5X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 121560 pcs Arkusz danych 1.16ZT1500M12.5X25.pdf2.16ZT1500M12.5X25.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZT Ripple Current @ Low Frequency 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose