16YXG2200MEFC10X25
RubyconRubycon
16YXG2200MEFC10X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16YXG2200MEFC10X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16YXG2200MEFC10X25.pdf2.16YXG2200MEFC10X25.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16YXG2200MEFC10X25
Part Number 16YXG2200MEFC10X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 208368 pcs Arkusz danych 1.16YXG2200MEFC10X25.pdf2.16YXG2200MEFC10X25.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria YXG oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 2200µF