16YXG180MEFC6.3X11
RubyconRubycon
16YXG180MEFC6.3X11 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16YXG180MEFC6.3X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16YXG180MEFC6.3X11.pdf2.16YXG180MEFC6.3X11.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16YXG180MEFC6.3X11
Part Number 16YXG180MEFC6.3X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 864410 pcs Arkusz danych 1.16YXG180MEFC6.3X11.pdf2.16YXG180MEFC6.3X11.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria YXG oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 180µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 180µF