16TPV1000M10X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16TPV1000M10X10.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Arkusze danych: 1.16TPV1000M10X10.5.pdf2.16TPV1000M10X10.5.pdf3.16TPV1000M10X10.5.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16TPV1000M10X10.5
Part Number 16TPV1000M10X10.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD Stan ołowiu / status RoHS
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria TPV Ripple Current @ Low Frequency 714mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.19A @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-4121-2
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje Automotive