16TQC15M
PanasonicPanasonic
16TQC15M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16TQC15M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT POLY 15UF 16V 1411
Arkusze danych: 1.16TQC15M.pdf2.16TQC15M.pdf3.16TQC15M.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16TQC15M
Part Number 16TQC15M Producent Panasonic
Opis CAP TANT POLY 15UF 16V 1411 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 95158 pcs Arkusz danych 1.16TQC15M.pdf2.16TQC15M.pdf3.16TQC15M.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Seria POSCAP™ TQC oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1411 (3528 Metric)
Inne nazwy P16485TR temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Producent Kod rozmiaru B2
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
cechy General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 90 mOhm
szczegółowy opis 15µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 1411 (3528 Metric) 90 mOhm Pojemność 15µF