10ZLH3900MEFCG412.5X25
RubyconRubycon
10ZLH3900MEFCG412.5X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10ZLH3900MEFCG412.5X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.10ZLH3900MEFCG412.5X25.pdf2.10ZLH3900MEFCG412.5X25.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10ZLH3900MEFCG412.5X25
Part Number 10ZLH3900MEFCG412.5X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 133266 pcs Arkusz danych 1.10ZLH3900MEFCG412.5X25.pdf2.10ZLH3900MEFCG412.5X25.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 2.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 15 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3900µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3900µF Aplikacje General Purpose