10ZLH330MEFC6.3X11
RubyconRubycon
10ZLH330MEFC6.3X11 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10ZLH330MEFC6.3X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.10ZLH330MEFC6.3X11.pdf2.10ZLH330MEFC6.3X11.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10ZLH330MEFC6.3X11
Part Number 10ZLH330MEFC6.3X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1137086 pcs Arkusz danych 1.10ZLH330MEFC6.3X11.pdf2.10ZLH330MEFC6.3X11.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 297mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 540mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 10ZLH330MEFC63X11
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 94 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF