100ST223MA13216
RubyconRubycon
100ST223MA13216 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100ST223MA13216
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100ST223MA13216
Part Number 100ST223MA13216 Producent Rubycon
Opis CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33338 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±20% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria PMLCAP®, ST
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy 1189-2043-1
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 4 (72 Hours) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.039" (1.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Acrylic, Metallized
szczegółowy opis 0.022µF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Pojemność 0.022µF