100ST223M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100ST223M3216
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206
Arkusze danych: 100ST223M3216.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100ST223M3216
Part Number 100ST223M3216 Producent Rubycon
Opis CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 93139 pcs Arkusz danych 100ST223M3216.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Tolerancja 0.022µF
Zakończenie - Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria PMLCAP®, ST
Ripple Current - niska częstotliwość DC Link, DC Filtering Polaryzacja 1206 (3216 Metric)
Inne nazwy 100ST223M3216X temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Numer części producenta 100ST223M3216
Żywotność @ Temp. - Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm)
cechy - Rozszerzony opis 0.022µF ±20% Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Średnica dielektryka Acrylic, Metallized
Opis CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206 Obecna - Przeciek 100V