REC6-4805SRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC6-4805SRW/R10/A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC6-4805SRW/R10/A
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 5V 6W
Arkusze danych: REC6-4805SRW/R10/A.pdf
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC6-4805SRW/R10/A
Part Number REC6-4805SRW/R10/A Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 6W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2270 pcs Arkusz danych REC6-4805SRW/R10/A.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 10kV
Napięcie - Wejście (Min) 36V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC6/R Moc (W) 6W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Inne nazwy 11000915
REC6-4805SRW/R10/A-ND
REC64805SRW/R10/A
temperatura robocza -40°C ~ 75°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 82% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1A 36V - 75V Input
Obecny - Wyjście (Max) 1A Aplikacje ITE (Commercial), Medical