REC6-4805SRW/R10/A/X1
Recom PowerRecom Power
REC6-4805SRW/R10/A/X1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC6-4805SRW/R10/A/X1
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC/DC CONVERTER 5V 6W
Arkusze danych: REC6-4805SRW/R10/A/X1.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC6-4805SRW/R10/A/X1
Part Number REC6-4805SRW/R10/A/X1 Producent Recom Power
Opis DC/DC CONVERTER 5V 6W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3045 pcs Arkusz danych REC6-4805SRW/R10/A/X1.pdf
Napięcie - Working 6W Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 5V
Napięcie - wejściowa (maks) 75V Napięcie - Wypadanie (typowy) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC6/R Stan RoHS Tube
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial), Medical Polaryzacja 24-DIP Module, 6 Leads
Konfiguracja wyjściowa 1 temperatura robocza -40°C ~ 75°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta REC6-4805SRW/R10/A/X1 linia rozporządzenie 82%
cechy SCP, UVLO Pins funkcji 1A
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1A 36V - 75V Input Opis DC/DC CONVERTER 5V 6W
Obecny - Breakover 10kV (10000V)