REC3.5-1205SRW/R10/A
Recom PowerRecom Power
REC3.5-1205SRW/R10/A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC3.5-1205SRW/R10/A
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T
Arkusze danych: REC3.5-1205SRW/R10/A.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC3.5-1205SRW/R10/A
Part Number REC3.5-1205SRW/R10/A Producent Recom Power
Opis CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1053 pcs Arkusz danych REC3.5-1205SRW/R10/A.pdf
Napięcie - Working 3.5W Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 5V
Napięcie - wejściowa (maks) 18V Napięcie - Wypadanie (typowy) 9V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC3.5/R Stan RoHS Tube
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial), Medical Polaryzacja 24-DIP Module, 6 Leads
Konfiguracja wyjściowa 1 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta REC3.5-1205SRW/R10/A linia rozporządzenie 80%
cechy SCP Pins funkcji 700mA
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 700mA 9V - 18V Input Opis CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T
Obecny - Breakover 10kV (10000V)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
REC3.5-1205SRW/R10/A
REC3.5-1205SRW/R10/A
Producenci: Recom Power
Opis: CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T
Na stanie: 1053 pcs
Pobieranie: REC3.5-1205SRW/R10/A.pdf
RFQ
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Na stanie: 2338 pcs
Pobieranie: REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL.pdf
RFQ
REC3.5-1205DRW/R8/C/X1
REC3.5-1205DRW/R8/C/X1
Pobieranie: REC3.5-1205DRW/R8/C/X1.pdf
REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
Opis: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Pobieranie: REC3.5-1205SRW/R10/A/X1.pdf
REC3.5-1205DRW/R8/C
REC3.5-1205DRW/R8/C
Pobieranie: REC3.5-1205DRW/R8/C.pdf
REC3.5-1205DRW/R8/A/CTRL
REC3.5-1205DRW/R8/A/CTRL
Pobieranie: REC3.5-1205DRW/R8/A/CTRL.pdf
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL/X1
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL/X1
Opis: DC DC CONVERTER 5V 3.5W