REC3.5-1205DRW/R8/A/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-1205DRW/R8/A/X1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC3.5-1205DRW/R8/A/X1
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
Arkusze danych: REC3.5-1205DRW/R8/A/X1.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC3.5-1205DRW/R8/A/X1
Part Number REC3.5-1205DRW/R8/A/X1 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2422 pcs Arkusz danych REC3.5-1205DRW/R8/A/X1.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -5V
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 8kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC3.5/R Moc (W) 3.5W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Inne nazwy 11000029
REC3.51205DRW/R8/A/X1
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP, UVLO
Wydajność 80% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 350mA, 350mA 9V - 18V Input
Obecny - Wyjście (Max) 350mA, 350mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL/X1
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL/X1
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Na stanie: 1988 pcs
Pobieranie: REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
RFQ
REC3.5-1205DRW/R8/A
REC3.5-1205DRW/R8/A
Producenci: RECOM Power