RACM65-48S/OF-ST
RECOM PowerRECOM Power
RACM65-48S/OF-ST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACM65-48S/OF-ST
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV AC/DC 65W 85-264VIN 48VOUT
Arkusze danych: RACM65-48S/OF-ST.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RACM65-48S/OF-ST
Part Number RACM65-48S/OF-ST Producent RECOM Power
Opis CONV AC/DC 65W 85-264VIN 48VOUT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1357 pcs Arkusz danych RACM65-48S/OF-ST.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 48V
Napięcie - Izolacja 4kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 3.00" L x 2.00" W x 1.04" H (76.2mm x 50.8mm x 26.5mm)
Seria RACM65 Moc (W) 65W
Inne nazwy 21000274 temperatura robocza -40°C ~ 85°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne No
cechy Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Wydajność 93%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.36A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 1.36A