RACM65-24S-ST
RECOM PowerRECOM Power
RACM65-24S-ST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACM65-24S-ST
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV AC/DC 65W 85-264VIN 24VOUT
Arkusze danych: RACM65-24S-ST.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RACM65-24S-ST
Part Number RACM65-24S-ST Producent RECOM Power
Opis CONV AC/DC 65W 85-264VIN 24VOUT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1142 pcs Arkusz danych RACM65-24S-ST.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 4kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 3.60" L x 2.38" W x 1.31" H (91.4mm x 60.5mm x 33.3mm)
Seria RACM65 Moc (W) 65W
Inne nazwy 21000269 temperatura robocza -40°C ~ 85°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne No
cechy Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Wydajność 93.5%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.71A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 2.71A