RACD60-4200/TOF
RECOM PowerRECOM Power
RACD60-4200/TOF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACD60-4200/TOF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu LED DRIVER CC/CV AC/DC 11-13.5V
Arkusze danych: RACD60-4200/TOF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RACD60-4200/TOF
Part Number RACD60-4200/TOF Producent RECOM Power
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 11-13.5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4467 pcs Arkusz danych RACD60-4200/TOF.pdf
Waga 0.364 lb (165.11g) Napięcie - Wyjście 11 ~ 13.5 V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 264VAC Rodzaj Constant Current
topologia AC DC Converter Termination Style Terminal Block
Rozmiar / Wymiar 4.00" L x 2.00" W x 1.10" H (101.6mm x 50.8mm x 28.0mm) Seria LIGHTLINE RACD60
oceny - Moc (W) 60W
Inne nazwy 21000163
RACD604200/TOF
RACD604200TOF
temperatura robocza -30°C ~ 70°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
cechy OCP, SCP Wydajność 85%
Ściemnianie Analog, PWM szczegółowy opis 4.2A 11 ~ 13.5 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Obecny - Wyjście (Max) 4.2A Zatwierdzenia CE, cULus, EN