RACD60-2400/OF
RECOM PowerRECOM Power
RACD60-2400/OF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACD60-2400/OF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu LED DVR CC/CV AC/DC 17-24V 2.5A
Arkusze danych: RACD60-2400/OF.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RACD60-2400/OF
Part Number RACD60-2400/OF Producent RECOM Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 17-24V 2.5A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3692 pcs Arkusz danych RACD60-2400/OF.pdf
Waga 0.364 lb (165.11g) Napięcie - Wyjście 17 ~ 24 V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 264VAC Rodzaj Constant Current
topologia AC DC Converter Termination Style Terminal Block
Rozmiar / Wymiar 4.00" L x 2.00" W x 1.10" H (101.6mm x 50.8mm x 28.0mm) Seria LIGHTLINE RACD60
oceny - Moc (W) 60W
Inne nazwy 21000133 temperatura robocza -30°C ~ 70°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
cechy OCP, SCP Wydajność 87%
Ściemnianie - szczegółowy opis 2.5A 17 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Obecny - Wyjście (Max) 2.5A Zatwierdzenia CE, cULus, EN