RACD150-48-PSE
RECOM PowerRECOM Power
RACD150-48-PSE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACD150-48-PSE
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 3.2A
Arkusze danych: RACD150-48-PSE.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RACD150-48-PSE
Part Number RACD150-48-PSE Producent RECOM Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 3.2A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1626 pcs Arkusz danych RACD150-48-PSE.pdf
Waga 2.4 lbs (1.1kg) Napięcie - Wyjście 34 ~ 48 V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 130VAC Rodzaj Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Seria LIGHTLINE RACD150-PSE
oceny IP67 Moc (W) 150W
Inne nazwy 22000058
RACD15048PSE
temperatura robocza -20°C ~ 60°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność 90% Ściemnianie -
szczegółowy opis 3.2A 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Obecny - Wyjście (Max) 3.2A