RACD150-36-ENEC
RECOM PowerRECOM Power
RACD150-36-ENEC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACD150-36-ENEC
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu LED DVR CC/CV AC/DC 26-36V 4.2A
Arkusze danych: RACD150-36-ENEC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RACD150-36-ENEC
Part Number RACD150-36-ENEC Producent RECOM Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 26-36V 4.2A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4318 pcs Arkusz danych RACD150-36-ENEC.pdf
Waga 2.4 lbs (1.1kg) Napięcie - Wyjście 26 ~ 36 V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 305VAC Rodzaj Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Seria LIGHTLINE RACD150-ENEC
oceny IP67 Moc (W) 150W
Inne nazwy 22000049
RACD150-36-ENEC-ND
temperatura robocza -30°C ~ 70°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
cechy OCP, OTP, OVP, SCP Wydajność 90%
Ściemnianie - szczegółowy opis 4.2A 26 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Obecny - Wyjście (Max) 4.2A Zatwierdzenia CE, ENEC