RAC06-15SC/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC06-15SC/W Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC06-15SC/W
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 15V 6W
Arkusze danych: RAC06-15SC/W.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC06-15SC/W
Part Number RAC06-15SC/W Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 6W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4346 pcs Arkusz danych RAC06-15SC/W.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 15V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.11" L x 1.09" W x 0.62" H (53.5mm x 27.8mm x 15.7mm)
Seria POWERLINE RAC06-C Moc (W) 6W
Inne nazwy 20000829
RAC0615SC/W
temperatura robocza -25°C ~ 75°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne Yes
cechy DC Input Capable, Universal Input Wydajność 79%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 400mA 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 400mA