RAC06-15DC/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC06-15DC/W Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC06-15DC/W
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER +/-15V 6W
Arkusze danych: RAC06-15DC/W.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC06-15DC/W
Part Number RAC06-15DC/W Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 6W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4127 pcs Arkusz danych RAC06-15DC/W.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 -15V Napięcie - Wyjście 1 15V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.11" L x 1.09" W x 0.62" H (53.5mm x 27.8mm x 15.7mm)
Seria POWERLINE RAC06-C Moc (W) 6W
Inne nazwy 20000833
RAC0615DC/W
temperatura robocza -25°C ~ 75°C (With Derating)
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne Yes
cechy DC Input Capable, Universal Input Wydajność 79%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 200mA, 200mA
Zatwierdzenia CE, cURus Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RAC06-3.3SC
RAC06-3.3SC
Producenci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 6W
Na stanie: 4605 pcs
Pobieranie: RAC06-3.3SC.pdf
RFQ
RAC06-15DC
RAC06-15DC
Producenci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER +/-15V 6W