RAC03-3.8SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-3.8SC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC03-3.8SC
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 3.8V 3W
Arkusze danych: RAC03-3.8SC.pdf
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC03-3.8SC
Part Number RAC03-3.8SC Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.8V 3W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7819 pcs Arkusz danych RAC03-3.8SC.pdf
Waga 0.066 lb (29.94g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.8V Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 1.49" L x 0.94" W x 0.64" H (37.8mm x 23.9mm x 16.2mm)
Seria POWERLINE RAC03-C Moc (W) 3W
Package / Case 16-DIP Module, 5 Leads Inne nazwy 20000824
RAC03-3.8SC-ND
RAC033.8SC
temperatura robocza -25°C ~ 85°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks Regulacja obciążenia ±6%
linia rozporządzenie ±3% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy OTP, SCP Wydajność 63%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.8V 900mA 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 900mA