RAC03-3.3SGA
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-3.3SGA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC03-3.3SGA
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV AC/DC 3W 85-305VIN 3.3VOUT
Arkusze danych: RAC03-3.3SGA.pdf
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC03-3.3SGA
Part Number RAC03-3.3SGA Producent RECOM Power
Opis CONV AC/DC 3W 85-305VIN 3.3VOUT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13844 pcs Arkusz danych RAC03-3.3SGA.pdf
Waga 0.044 lb (19.96g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Wejście 85 ~ 305 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm)
Seria RAC03-GA Moc (W) 3W
Inne nazwy 20001061
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Regulacja obciążenia ±0.5% linia rozporządzenie ±0.5%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wydajność 70%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 910mA 85 ~ 305 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 910mA