R05P1509D
Recom PowerRecom Power
R05P1509D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R05P1509D
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV DC/DC 1W 05VIN +15/-09VOUT
Arkusze danych: R05P1509D.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 421 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 421 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R05P1509D
Part Number R05P1509D Producent Recom Power
Opis CONV DC/DC 1W 05VIN +15/-09VOUT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 421 pcs Arkusz danych R05P1509D.pdf
Napięcie - Working 1W Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 -9V Napięcie - Wyjście 2 15V
Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V Napięcie - Wypadanie (typowy) 4.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Seria ECONOLINE RxxPxx Stan RoHS Tube
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial), Medical Polaryzacja 7-SIP Module, 5 Leads
Konfiguracja wyjściowa 2 temperatura robocza -40°C ~ 90°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta R05P1509D linia rozporządzenie 80%
cechy SCP Pins funkcji 42mA, 42mA
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 42mA, 42mA 4.5V - 5.5V Input Opis CONV DC/DC 1W 05VIN +15/-09VOUT
Obecny - Breakover 6.4kV (6400V)