R05P12S/X2/R8
RECOM PowerRECOM Power
R05P12S/X2/R8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R05P12S/X2/R8
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 12V 1W
Arkusze danych: R05P12S/X2/R8.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R05P12S/X2/R8
Part Number R05P12S/X2/R8 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5612 pcs Arkusz danych R05P12S/X2/R8.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 8kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Seria ECONOLINE RxxPxx/R Moc (W) 1W
Opakowania Tube Package / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Inne nazwy 19900457 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
Wydajność 82% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 84mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical