MAZ21600AG
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
MAZ21600AG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAZ21600AG
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 16V 1W DO41
Arkusze danych: MAZ21600AG.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAZ21600AG
Part Number MAZ21600AG Producent Panasonic Electronic Components
Opis DIODE ZENER 16V 1W DO41 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5542 pcs Arkusz danych MAZ21600AG.pdf
Napięcie - Izolacja 12 Ohm Napięcie - Podział DO-41
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 1W Polaryzacja DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy MAZ21600AGTR temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta MAZ21600AG Impedancja (Max) (Zzt) 16V
Rozszerzony opis Zener Diode 1W ±6% Through Hole DO-41 ESR (Equivalent Series Resistance) ±6%
Diode Configuration 5µA @ 11V Opis DIODE ZENER 16V 1W DO41
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1V @ 200mA