MAZ21200AG
PanasonicPanasonic
MAZ21200AG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAZ21200AG
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu DIODE ZENER 12V 1W DO41
Arkusze danych: MAZ21200AG.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAZ21200AG
Part Number MAZ21200AG Producent Panasonic
Opis DIODE ZENER 12V 1W DO41 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 163843 pcs Arkusz danych MAZ21200AG.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 12V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 200mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet DO41-A1
Seria - Moc - Max 1W
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy MAZ21200AGCT temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 8 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 12V 1W ±5% Through Hole DO41-A1 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 5µA @ 8V