HP3-DC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HP3-DC24V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Arkusze danych: HP3-DC24V.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HP3-DC24V
Part Number HP3-DC24V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4670 pcs Arkusz danych HP3-DC24V.pdf
Włącz napięcie (maks) 19.2 VDC Wyłącz napięcie (Min) 3.6 VDC
Termination Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) przełączanie napięcia 250VAC - Nom
Seria HP Czas Release 30ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -50°C ~ 40°C Czas zadziałania 30ms
Rodzaj mocowania Socketable Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable
Kontakt Ocena (prąd stały) 10A Materiał styków Silver (Ag)
Formularz kontaktowy 3PDT (3 Form C) Napięcie cewki 24VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 400 Ohms
cewka zasilania 1.4 W Aktualny Coil 60.0mA