HP3-AC115V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HP3-AC115V
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 115V
Arkusze danych: HP3-AC115V.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HP3-AC115V
Part Number HP3-AC115V Producent Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 115V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4697 pcs Arkusz danych HP3-AC115V.pdf
Włącz napięcie (maks) 92 VAC Wyłącz napięcie (Min) 34.5 VAC
Termination Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) przełączanie napięcia 250VAC - Nom
Seria HP Czas Release 30ms
Relay Type General Purpose Opakowania Bulk
temperatura robocza -50°C ~ 40°C Czas zadziałania 30ms
Rodzaj mocowania Socketable Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy - szczegółowy opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 115VAC Coil Socketable
Kontakt Ocena (prąd stały) 10A Materiał styków Silver (Ag)
Formularz kontaktowy 3PDT (3 Form C) Napięcie cewki 115VAC
Coil Type Non Latching cewka zasilania 3.3 VA
Aktualny Coil 28.5mA