ERG-2SJ201A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ201A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ERG-2SJ201A
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu RES 200 OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: ERG-2SJ201A.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ERG-2SJ201A
Part Number ERG-2SJ201A Producent Panasonic
Opis RES 200 OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1666625 pcs Arkusz danych ERG-2SJ201A.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Seria ERG Tryb panel 200 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy ERG2SJ201A
P200W-2TR
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 200 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film