ERG-2SJ200A
ERG-2SJ200A
Producenci: Panasonic
Opis: RES 20 OHM 2W 5% AXIAL
Na stanie: 1806180 pcs
Pobieranie: ERG-2SJ200A.pdf
RFQ
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...