ELL-SFG1R0NA
PanasonicPanasonic
ELL-SFG1R0NA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELL-SFG1R0NA
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 1UH 1.7A 49 MOHM SMD
Arkusze danych: ELL-SFG1R0NA.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ELL-SFG1R0NA
Part Number ELL-SFG1R0NA Producent Panasonic
Opis FIXED IND 1UH 1.7A 49 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 188967 pcs Arkusz danych ELL-SFG1R0NA.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Zastawianie Shielded Seria G
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Nonstandard
Inne nazwy PCD2411DKR temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 49 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 49 mOhm
Aktualna ocena 1.7A Obecny - Nasycenie 1.8A