ELL-SFG181MA
PanasonicPanasonic
ELL-SFG181MA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELL-SFG181MA
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 180UH 180MA 4.3 OHM
Arkusze danych: ELL-SFG181MA.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ELL-SFG181MA
Part Number ELL-SFG181MA Producent Panasonic
Opis FIXED IND 180UH 180MA 4.3 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 228400 pcs Arkusz danych ELL-SFG181MA.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Zastawianie Shielded Seria G
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy ELLSFG181MA
PCD2410TR
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 180µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 180µH Shielded Wirewound Inductor 180mA 4.3 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm
Aktualna ocena 180mA Obecny - Nasycenie 180mA