ELL-5PS470M
PanasonicPanasonic
ELL-5PS470M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELL-5PS470M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 47UH 550MA 620 MOHM
Arkusze danych: ELL-5PS470M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ELL-5PS470M
Part Number ELL-5PS470M Producent Panasonic
Opis FIXED IND 47UH 550MA 620 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5418 pcs Arkusz danych ELL-5PS470M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Zastawianie Shielded Seria S
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy PCD2238CT temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 47µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 47µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 620 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 620 mOhm
Aktualna ocena 550mA Obecny - Nasycenie 450mA