ELL-5PS330M
PanasonicPanasonic
ELL-5PS330M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELL-5PS330M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu FIXED IND 33UH 490MA 470 MOHM
Arkusze danych: ELL-5PS330M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ELL-5PS330M
Part Number ELL-5PS330M Producent Panasonic
Opis FIXED IND 33UH 490MA 470 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5011 pcs Arkusz danych ELL-5PS330M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Zastawianie Shielded Seria S
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy ELL5PS330M
PCD2237TR
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 33µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 490mA 470 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 470 mOhm
Aktualna ocena 490mA Obecny - Nasycenie 490mA