ELF-18N020A
PanasonicPanasonic
ELF-18N020A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELF-18N020A
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu COMMON MODE CHOKE 2A 2LN TH
Arkusze danych: ELF-18N020A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ELF-18N020A
Part Number ELF-18N020A Producent Panasonic
Opis COMMON MODE CHOKE 2A 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3971 pcs Arkusz danych ELF-18N020A.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC -
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm) Seria N