ELF-18N006A
PanasonicPanasonic
ELF-18N006A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ELF-18N006A
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu COMMON MODE CHOKE 600MA 2LN TH
Arkusze danych: ELF-18N006A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ELF-18N006A
Part Number ELF-18N006A Producent Panasonic
Opis COMMON MODE CHOKE 600MA 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4511 pcs Arkusz danych ELF-18N006A.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC -
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm) Seria N
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Vertical, 4 PC Pin Inne nazwy ELF18N006A
PLK1080
temperatura robocza - Liczba linii 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość (max) 1.083" (27.50mm)
Rodzaj filtra - cechy -
szczegółowy opis 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 1.1 Ohm (Typ) Oporność DC (DCR) (maks.) 1.1 Ohm (Typ)
Karta Grubość (mm) 600mA Zatwierdzenia -