EEU-FS1C222L
PanasonicPanasonic
EEU-FS1C222L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FS1C222L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FS1C222L
Part Number EEU-FS1C222L Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria FS Ripple Current @ Low Frequency 1.976A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.47A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFS1C222L
P122383
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 18 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 2200µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EEU-FS1C332
EEU-FS1C332
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 3300UF 20% 16V T/H
Na stanie: 152781 pcs
Pobieranie: EEU-FS1C332.pdf
RFQ
EEU-FS1C242
EEU-FS1C242
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 2400UF 20% 16V T/H
Na stanie: 168011 pcs
Pobieranie: EEU-FS1C242.pdf
RFQ
EEU-FS1C222LB
EEU-FS1C222LB
Opis: CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H