EEU-FS1C122L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FS1C122L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 16V T/H
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FS1C122L
Part Number EEU-FS1C122L Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 16V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria FS Ripple Current @ Low Frequency 1.248A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFS1C122L
P122381
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.51mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 30 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C Pojemność 1200µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EEU-FS1C182B
EEU-FS1C182B
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 1800UF 20% 16V T/H
Na stanie: 248706 pcs
Pobieranie: EEU-FS1C182B.pdf
RFQ
EEU-FS1C122
EEU-FS1C122
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 1200UF 20% 16V T/H