EEU-FS0J182LB
PanasonicPanasonic
EEU-FS0J182LB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FS0J182LB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V T/H
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FS0J182LB
Part Number EEU-FS0J182LB Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria FS Ripple Current @ Low Frequency 1.248A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFS0J182LB
P122283TB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 30 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1800µF Aplikacje General Purpose