EEU-FS0J152L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FS0J152L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V T/H
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FS0J152L
Part Number EEU-FS0J152L Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria FS Ripple Current @ Low Frequency 992mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFS0J152L
P122342
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.51mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 41 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.650" (16.51mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EEU-FS0J152
EEU-FS0J152
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V T/H