EEU-FC2A271S
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A271S Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FC2A271S
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: EEU-FC2A271S.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FC2A271S
Part Number EEU-FC2A271S Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 84765 pcs Arkusz danych EEU-FC2A271S.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria FC Ripple Current @ Low Frequency 799.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.23A @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEU-FC2A271S-ND
EEUFC2A271S
P19498
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 80 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 270µF