EEU-FC2A221
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A221 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-FC2A221
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: EEU-FC2A221.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-FC2A221
Part Number EEU-FC2A221 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 102682 pcs Arkusz danych EEU-FC2A221.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria FC Ripple Current @ Low Frequency 760.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.08A @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUFC2A221
P10780
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 89 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF
Aplikacje Automotive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EEU-FC2A221B
EEU-FC2A221B
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL