EEU-EE2V150
PanasonicPanasonic
EEU-EE2V150 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-EE2V150
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 15UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: EEU-EE2V150.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-EE2V150
Part Number EEU-EE2V150 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 15UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 271917 pcs Arkusz danych EEU-EE2V150.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria EE Ripple Current @ Low Frequency 168mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUEE2V150
P13651
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 15µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 15µF Aplikacje General Purpose